Razno

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:20:18

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Josip-Split

Varaš se,nije 92 nego 123  ;) pogledaj plavu naljepnicu na prozoru i vrstu prozora koji se otvara (klizni)

RegioBus

A prometovci po običaju to neće popravit  ;D

Paško

Citat: Josip-Split  u Veljača 20, 2014, 21:27:15
Varaš se,nije 92 nego 123  ;) pogledaj plavu naljepnicu na prozoru i vrstu prozora koji se otvara (klizni)
U pravu si ;) Učinilo mi se da je zglobni pa dalje nisam ni gledao
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Urbino LE

Citat: RegioBus  u Veljača 20, 2014, 21:32:27
A prometovci po običaju to neće popravit  ;D

Prometovci su to odavno trebali u rashod i kupiti novo...

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

qwertz

promet split zaposlio prvu ženu za posao vozača autobusa

maky

Citat: qwertz  u Ožujak 07, 2014, 10:39:36
promet split zaposlio prvu ženu za posao vozača autobusa
Točno je da je zaposlio i počela je radit, ali nije prva koja je radila u Prometa na mjestu vozača...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

STress

Ni približno. Žena je vozila u "Prometu" (i to na trici) još 1996-97.

RegioBus

Meni je brat reka da je neku ženu vidija nekidan da vozi na duji

qwertz

jučer je vozila na duji a danas na šestici troosovinca

markost

#1106
Opet  su skresali polaske na gotovo svim gradskim linijama. Npr ,ako se želite vozit sutra s 10 i pobigne vam , morat čete je čekat samo sat i 10 minuta. Krasno ! Ma najbolje im je sve ukinut. A 5A ima čak 5 polazaka dnevno. Stvarno ne znam čemu su je i uveli kad neko mora planirat vožnju sa njom dva dana unaprid. Jad,jad i opet jad!  >hammer< >hammer< >hammer<

Urbino LE

#1107
Jad i čemer splitskih linija, ako živiš recimo na Japirku osuđen si na nekorištenje javnog prijevoza. Ali eto tako nam ja, kukaju svi da se nema, a vozi se u prviatnim autima na ne na posao nego u 4. srednje ili na faks.

Evo gledam sada, čini se da na 1 opet samo dva reda vožnje, polasci svako pola sata. Redukcije i na 3 te na 9, da ne nabrajam.

RegioBus

Ovo je stvarno sramota!Nisu trebali mijenjat vozni red,a jedna od najglupljih stvari mi je to šta devetka ima polaske u 7:12,7:24,7:36,7:48 i nije mi jasno zašto su linije 1 i 10 onoliko skraćene  >hammer<

qwertz

razlog izmjene voznog reda su izmjene svih eksplatacija radi poštivanja zakona o obaveznim odmorima od 30 minuta