Autoprevoz Mostar

Autor erobuss, Studeni 23, 2007, 00:31:30

bridge

Dozvole Autoprevoz Mostar su otišle u Sarajevo na poništavanje,neki vozači prelaze u Autoherc informacija jednog od nesretnika.Šteta

Man lion's coach

Sto se tiče Hercegovine, za Njemačku voze samo 2 prevoznika Globtour i Ćićko..  Ćićko drži zapadnu Hercegovinu.. Globtour drzi malo istočniji dio Hercegovine..

steyr1985

Citat: elvis  u Veljača 05, 2014, 22:27:41
O tom kad bude vrijeme,ugl. mogla bi se u AP-u ocekivati neka prinova u skorije vrijeme :)
Prodaju Neoplana novog pošto su izgubili liniju za  Njemačku.

kazim007

Koja je godina Neoplan Cityliner?

steyr1985

Citat: kazim007  u Veljača 20, 2014, 15:40:51
Koja je godina Neoplan Cityliner?
2008 ili 2009 , napomena auto je TOP stanje i ima dosta dodatne opreme.

Man lion's coach

Stvarno steta..Nije mi jasno cemu prodaja ove linije za BL.. Ako sam mogao skontati imaju solidno putnika na njoj.. Ko bi mogao biti najizgledniji kandidat za kupovinu pola linije?

bridge

A nema tko drugi nego Globtour jer oni su već u jednoj polovici tj.kupili Vučićev polazak.

Man lion's coach

A prodaju mana 422, 403, N1216, i Temsu daimond
http://www.pik.ba/profil/apmostar/

elvis

N1216 navodno prodan nekom u Brcko,sutra cu imati detaljnije informacije

Semir

Novi vlasnik Neoplana Citylinera N1216 HD je Union Bričić Lončari

actros


TAM

Par slika iz povijesti
SANOS


Izvor:prijevoz.hr
TAZ Dubrava

Dani ponosa i slave!
    

Man lion's coach

Ovo pripada temi Autoprevoz-Bus Mostar.. Jer su oni nasljednici starog Autoprevoza..

steyr1985

Citat: Man lion's coach  u Svibanj 28, 2014, 14:17:02
Ovo pripada temi Autoprevoz-Bus Mostar.. Jer su oni nasljednici starog Autoprevoza..
Nasljednici su i jedan i drugi Autoprevoz.

Man lion's coach

Ne znam bas puno, ali posto je ovaj sa istocne strane dobio autobusnu stanicu, i veliku garazu ja zbog toga rekoh tako.. ne bi lose bilo kad bi mi objasnio kako je nastala firma sa zapadne strane, glupo je sto ih tako djelimo ali eto.. I da li imaju neke veze sa terenim saobracajem?