Croatia bus - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:15

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

ex Croatia bus autobusi u garaži iza Zovkove praone koja je nedavno gorjela.. Da, ovo više nisu autobusi Croatia busa  :'(






manoplan

#407
Citat: Tomek  u Prosinac 16, 2010, 17:23:09
ex Croatia bus autobusi u garaži iza Zovkove praone koja je nedavno gorjela.. Da, ovo više nisu autobusi Croatia busa  :'(
Katastrofa. Možemo se lagano početi pozdravljati sa CB-om. Opelješeno je sve osim linija, a pitanje je što će biti s njihovim koncesijama, ako ih ne budu imali s čim voziti. Ministarstvo ih može lako oduzeti.

R. I. P.  :-[

im

zna li se koji sve busevi idu u imotski ???

erobuss

Šta je sve ostalo u CB-u? Par Citylinera, Translinera i dva Starlinera???  :-[

Tomek

Jučer viđen Transliner 0013CB(neki dan 0017CB), zatim svi Skylineri su još tu, valjda i obje Temse, N1116, 2 Starlinera, pa 2 kom N316H(stariji Translineri), ne znam koliko komada N316SHD Translinera i sigurno gbr491 i 493 Citylineri jer sam njih vidio, ostali ne znam..

fakincic

i 486 je tu
sinoć dovezao liniju ZG 18:00 - Hum na Sutli, cijela nedjelja je čekanje u Humu na Sutli i sutra ujutro u 5:05 će za Zagreb



Uploaded with ImageShack.us



(ali 513 već dva dana nije ne vozi za Zagorje?)

Tomek

Danas kod Šentilja viđeni 0005 i 0013 CB u smjeru Zagreba, još u voznom parku.
Za N1116 ne treba se pisati da su još tu kao i Skylinere jer oni bi svi trebali biti na broju.

kampanjac

#413
evo za fakinčića...nisam mogo bolje jer je bio spreman da bu krenuo...al bar se vidi...IVECO IRISBUS..

By null at 2010-12-21
p.s.  to je isti onaj kaj si ga ti slikao na Humu...ali je dobio boje cb-a...

Tomek

Hm, i dalje na njemu piše Jozo turist, ko zna kakve su to kombinacije.

kampanjac

Citat: Tomek  u Prosinac 21, 2010, 12:35:16
Hm, i dalje na njemu piše Jozo turist, ko zna kakve su to kombinacije.
kaj je moguće npr ak je jozo vlasnik tog kombija, da cb stavi gore svoje boje..?..mislim, ok da ga unajmi...al ne znači sad da ak ja unajmim kod nekog auto da ću ga prelakirat onak kak meni paše jer mi se njihova boja ne sviđa... :-\ :-\..pitam jer nije mi to jasno...a opet, ak su ga kupili, mislim da bi onda maknuli natpis jozo turist..

tomekk

Citat: kampanjac  u Prosinac 21, 2010, 13:04:53
...al ne znači sad da ak ja unajmim kod nekog auto da ću ga prelakirat onak kak meni paše jer mi se njihova boja ne sviđa... :-\ :-\

moguće da nije prelakiran nego je cijeli obljepljen plavim naljepnicama...
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

kampanjac

Citat: tomekk  u Prosinac 21, 2010, 15:49:01
Citat: kampanjac  u Prosinac 21, 2010, 13:04:53
...al ne znači sad da ak ja unajmim kod nekog auto da ću ga prelakirat onak kak meni paše jer mi se njihova boja ne sviđa... :-\ :-\

moguće da nije prelakiran nego je cijeli obljepljen plavim naljepnicama...
moguće stari..u pravu si...viš, to mi nije palo na pamet... ;D

5AR

Citat: tomekk  u Prosinac 21, 2010, 15:49:01
Citat: kampanjac  u Prosinac 21, 2010, 13:04:53
...al ne znači sad da ak ja unajmim kod nekog auto da ću ga prelakirat onak kak meni paše jer mi se njihova boja ne sviđa... :-\ :-\

moguće da nije prelakiran nego je cijeli obljepljen plavim naljepnicama...
Je, naljepljen je, vidi se na spojevima lima i kod ručke za otvaranje vrata, a čini mi se da je i krov ostao bijeli.

Berlingo