Plinski autobusi

Autor NP-549, Studeni 10, 2009, 11:31:09

Shole

Sad bi BARI trebao tužit N.L. zbog povrede autoskih prava.  Izvansudskom nagodbom je dogovoreno da će sve što mislimo da je važno u vezi Autotroleja izlazit na naslovnoj stranici N.L.-a narednih godinu dana.

npr.  Travanj 2010.  preko cijele prve strane slika novog busa i text:  OPET ISTI VOZAČI DOBILI NOVE AUTOBUSE

Boki651

Ma novi list je poznat po bezobrastini sto se tice krsenja autorskih prava, nista novo od njih. A mogli su bar napisat tocno i broj linija u clanku, ako su vec spomenuli gdje je vozio.

kico101

Citat: Shole  u Studeni 16, 2009, 13:43:35
Sad bi BARI trebao tužit N.L. zbog povrede autoskih prava.  Izvansudskom nagodbom je dogovoreno da će sve što mislimo da je važno u vezi Autotroleja izlazit na naslovnoj stranici N.L.-a narednih godinu dana.

npr.  Travanj 2010.  preko cijele prve strane slika novog busa i text:  OPET ISTI VOZAČI DOBILI NOVE AUTOBUSE
Dugo se nisam ovako dobro nasmijao. ;D ;D ;D Nije loše, uopće. A može i ovako:
AUTOTROLEJ PRVI U HRVATSKOJ UVODI CNG AUTOBUSE ( travanj 2022. ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

421

Čude me vaši pojedini komentari! Zar nijedan od forumaša narančasto-bijele boje nije sjeo s kolegom u bus  i odvezao se koji krug uz komentare o i oko busa na licu mjesta?Onda bi podloga za komentare bila bolja i cjelovitija.
A o članku iz NL mogu reći samo ovo:Ćiro je odgovarao i odgovorio kao naš Julek dok je bio diša:znalački, konkretno , argumentirano.
Jedino nisam siguran da li je  SETUP getribe bio prilagođen RI konfiguraciji (no raspitat ću se).
Ipak su dva dana premalo za nekakve ozbiljnije i konkretnije rezultate, a naročito bez točenja plina.
Isto tako nekoliko kolega iz RI moglo je doći u ZG na tjedan dana ili više i probati buseve približno iste konfiguracije terena pa da iskuse plinski život na kotačima u metropoli.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

mivano

A bijeli prigradski crossway nije spomenut nijednom jedinom riječju
btw.: neke babe tvrdoglavo tvrde da je buseve poslo Bandić u sklopu svoje predsjedničke kampanje, i ne možeš ih razuvjerit

Bari

Imam potrebu da se javim. Prijatelj mi radi u Novom listu i on je isto uočio autobus na probi. Htio je sliku, pa sam mu je poslao. Pitao me može li kolegi dati ako treba za članak na što sam pristao.
KREPAT MA NE MOLAT !

Shole

Onda sve OK.  Vrlo pohvalno od njih, a s druge strane i tebi osobno vjerovatno nešto znači da je tvoja slika izašla u novinama.  Čestitam.

421

Citat: Bari  u Studeni 16, 2009, 21:57:10
Imam potrebu da se javim. Prijatelj mi radi u Novom listu i on je isto uočio autobus na probi. Htio je sliku, pa sam mu je poslao. Pitao me može li kolegi dati ako treba za članak na što sam pristao.


Ako je naveo autora OK! Ako nije, to je isto tako krađa.
U svakom slučaju moje čestitke, također!!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

NP-549

Citat: 421  u Studeni 16, 2009, 18:34:17
Čude me vaši pojedini komentari! Zar nijedan od forumaša narančasto-bijele boje nije sjeo s kolegom u bus  i odvezao se koji krug uz komentare o i oko busa na licu mjesta?Onda bi podloga za komentare bila bolja i cjelovitija.
A o članku iz NL mogu reći samo ovo:Ćiro je odgovarao i odgovorio kao naš Julek dok je bio diša:znalački, konkretno , argumentirano.
Jedino nisam siguran da li je  SETUP getribe bio prilagođen RI konfiguraciji (no raspitat ću se).
Ipak su dva dana premalo za nekakve ozbiljnije i konkretnije rezultate, a naročito bez točenja plina.
Isto tako nekoliko kolega iz RI moglo je doći u ZG na tjedan dana ili više i probati buseve približno iste konfiguracije terena pa da iskuse plinski život na kotačima u metropoli.

Ja sam imao namjeru, al sam radio ta dva dana, a bus je ionako bio na liniji samo p par sati.  Što se pak Crosswaya tiče, njega sam probao i mogu reć da je bus sasvim OK.  Jako je tih, prilično udoban i vozački prostor je ugodan. I naravno ide ko lud. 

Bari

Hvala

Jedino sam trebao spomenuti naš forum, da ga malo reklamiramo u novinama. To je moja greška. Bit ću pametniji sljedeći put.
KREPAT MA NE MOLAT !

421

Citat: Bari  u Studeni 16, 2009, 21:57:10
Imam potrebu da se javim. Prijatelj mi radi u Novom listu i on je isto uočio autobus na probi. Htio je sliku, pa sam mu je poslao. Pitao me može li kolegi dati ako treba za članak na što sam pristao.


Taj Ti  je kolega sad dužan uslugu i može napisati člančić o forumu(npr), ali bilo bi ipak  ljepše da si Ti u potpisu slike.
Mislim da forumu ne treba reklama jer je sam sebi najbolja reklama.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Shole

22.11.2009.  19:00 KANAL RI - vijesti

Reportaža o plinskim autobusima u Rijeci.  Čak su se potrudili da imaju nove snimke autobusa (čudo božje nije bilo nijednog Sanosa, nego 720 par puta  ;), al ga vozio Adam Malysz a ne naš dragec52, Citelis samo na sliki i to opet onoj od Barija).  Uglavnom, bio mini interview sa vozačem koji je vozio plavi Citelis i on ga hvali da ima dobar ovjes i da dobro ide iako ima 280 KS, a naši solo imaj 300.  Također par riječi izjavio i zamjenik direktora.  Nešto kao, u narednom periodu bit će prostudirano da li će se ulazit u tu investiciju ili ne s obzirom na karakteristike autobusa, ali isto tako je izjavio da je potrebna izgradnja punionice koja je ionako u planu (bez ikakvih daljnjih objašnjenja).   Moje skromno mišljenje je da možemo te autobuse očekivat u Rijeci, e sad dal ubrzo ili ne to je već drugi par rukava, iz razloga što je prilog počeo time kako je Rijeka (ili Hrvatska, ne sjećam se) potpisnik nekakvog protokola koji obvezuje smanjivanje ispuštanja štetnih tvari u zrak do 2020. za toliko i toliko %, i u to obavezno mora bit uključen javni gradski prijevoz.  

Bari

Mislim da će i USKOK morati reagirati, moja slika se počela dilati na sve strane.  ;D
KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo

A da ih tuzis svih i trazis zastitu autorskih prava?  ;D ;D ;D

Bari

Citat: Berlingo  u Studeni 22, 2009, 23:34:45
A da ih tuzis svih i trazis zastitu autorskih prava?  ;D ;D ;D

Tužit ću ih i dobiti spor. A onda će se obistitniti Sholetova ideja da u sljedećih XX godina Autotrolej bude na svim naslovnicama i udarna vijest svih televizija. Kako je krenulo tko zna gdje će završiti. Ruku na srce, drago ti je kad na televiziji/novinama vidiš nešto što je tvojih ruku dijelo.
KREPAT MA NE MOLAT !