Slike iz Zagreba 2012.

Autor conecto, Siječanj 03, 2012, 09:45:57

tramvajac 92

Ovu sliku posvećujem onoj lažljivoj prikazi od glasnogovornika ZET-a. Ako mu nije poznato. ovaj autobus nema klimu.

gb 155

311

321

Ovaj display još nismo imali, pa evo detaljnije:

Čekanje polaska:

28

Ni ovaj autobus nema klimu.

Samoborac i Zagrepčan

buSHunter795

evo i školskih autobusa na istoku Zagreba...
621 na 263  :)evil


622


624



625

buSHunter795

#182
627


628


629


631


623 nisam uslikao, a 626 i 630 nisam vidio da voze, nema ih na linijama.

GT-R

Od ponedjeljka:
Citelisi na 217 i 215.




Jedan na 231




I Citaro na 269


822DoDo

558 vise nema naprijed naljepnicu. Jel su ju skinuli ili se odlijepila?
Živite tako da se vaša djeca sjete vas
kada pomisle na poštenje i integritet.
_____________________________________

From your vantage point it certainly seems so.

plavi ZET-ov bus volim

Nakon ovog me kiša potjerala. Gbr. 743:
Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

822DoDo

kaj  je jucer kisa padala u gradu?  buljimir
Živite tako da se vaša djeca sjete vas
kada pomisle na poštenje i integritet.
_____________________________________

From your vantage point it certainly seems so.

tramvajac 92

0,1 mm kiše je zabilježeno..

Mirta

Nikad ne reci:"Nikad!".

marin

Citat: 822DoDo  u Kolovoz 16, 2012, 12:16:26
558 vise nema naprijed naljepnicu. Jel su ju skinuli ili se odlijepila?
Također gbr.175 koji je bio bijel odnaprijed sad je klasično plav tako da ako ga gledaš sprijeda čini se da je isti ko i svi ostali.

822DoDo

Živite tako da se vaša djeca sjete vas
kada pomisle na poštenje i integritet.
_____________________________________

From your vantage point it certainly seems so.

plavi ZET-ov bus volim

Da se vratimo ON TOPIC:



...  :)evil


I za kraj prava stvar :)
Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

plavi ZET-ov bus volim

Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

plavi ZET-ov bus volim

Strmec Odranski je malo zalutao, hehe.


Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

tramvajac 92