Mapa vozila

Autor shef, Ožujak 15, 2021, 07:21:57

pehar_11

#285
Citat: DWProski  u Siječanj 22, 2024, 19:15:37tako da bio bi zahvalan na povratnim informacijama
Bacio pogled, za sada je većina ok. Dizajn je fora, strelice u smjeru vožnje su genijalna ideja. Primjetio samo da prvih pet vremena piše u "min", a onda je šesto napisano u "minute". Nije mi jasna "občasna vožnja". Pojavljuje se gbr. 999 pa se očigledno negdje vuku krivi podaci ili se opet javlja isti bug od prije. Uz sve to, pojavljuje se ovaj bug sa 0min kada je autobus između dvije stanice, samo mi nije jasno zašto se onda ne briše podatak o dolasku na stanicu koju je autobus prošao. Nakon pretrage garažnog broja koji se vodi pod "občasna vožnja" u tražilici se ne pokazuju podaci, tj. nema se output da se klikne i locira autobus. Isto vrijedi za sve autobuse, tj. pretraga za sada uopće ne radi (prije je radila nakon upisa garažnog ili tipa busa, npr. "Iveco" pa se listaju rezultati). To je ovako nabrzake što sam ulovio
Vrijeme je novac.

Volim autobuse

Citat: DWProski  u Siječanj 22, 2024, 19:15:37MestniPromet je opet u funkciji, uspostavio sam sistem za računanje kašnjenja/ranenja na polascima, tako da bio bi zahvalan na povratnim informacijama (trenutno sam samo uočio da nekada zna izpisati da bus dolazi za 0min na stanicu koju je već prošao).


Dali su slike stavljene za nove manove

lussin

Pohvale za strelicu u smjeru kretanja vozila i što se garažni vidi i pomicanjem cursora preko ikone.

Citat: pehar_11  u Siječanj 22, 2024, 20:36:19Nije mi jasna "občasna vožnja"

Občasna vožnja je povremeni prijevoz na hrvatskom

pehar_11

#288
Jasno mi je, samo ne kužim na temelju čega je zaključak da je povremeni prijevoz? Uz sve to, imena stanica nisu promjenjena, ali vjerujem da to nije ni mijenjano na portalu otvorenih podataka. Ako mogu, samo bi predložio da se bojom odvoje ikone gradskih i prigradskih vozila (plavo za grad, narančasto za prigrad), ako je moguće

Citat: Volim autobuse  u Siječanj 22, 2024, 20:38:36Dali su slike stavljene za nove manove
Nisu. Ne učitavaju se
Vrijeme je novac.

Volim autobuse


 Nisu. Ne učitavaju se
[/quote]

Kad bi se trebale učitat?
I su sve slike od rizi05?

pehar_11

#290
Neznam kad se planiraju učitat. Lupi po monitoru pa se možda učitaju brže. Uostalom, jel bitno čije su slike?

Prevoditelj radi svoje :)
Vrijeme je novac.

DWProski

Ostatak interfejsa je preveden na "domaći" (za osnovu je uzet Ljubljanski "tracker"), samo sam zaboravio Občasni prevoz prevesti  ;D Sad je sređeno.

Mislim da je ovo sa "0 min" zato što se lokacije brže ažuriraju nego predviđanja, lokacije su svakih 10s, dok su predviđanja svakih 30s. Razlikovanje gradskih i prigradskih će zahtjevati malo veću adaptaciju nego što mogu trenutno da odradim, tako da će to sačekati.

Slike fale, i ove koje se "ne učitavaju" nisu dodane, sad je i to sređeno. Trebalo bi biti vidljivo kroz koju minutu.


pehar_11

Mapa https://vekejsn.github.io/ri-tracker/index.html trenutno ne radi, prikazuju se podaci od danas u 15, 16 i 17h, ovisno o garažnom broju
Vrijeme je novac.

DWProski

Iz nekog razloga prestane da prima lokacije nasumično u toku dana, nešto što se ne dešava sa IJPP instancom.

Putn1k

Ispričavam se na OFF topic. Može li se popraviti mapa od Ljubljane? Nije vidljiva karta, već samo autobusi

pehar_11

Ako se ne varam, na mapu su dodane nove stanice za vrijeme dvosmjerne Rive (Tržnica I, Riva I, Žabica I)
Vrijeme je novac.

NP-549

Ne znam tko ih je dodavao, ali krivo je dodao. Neće bit 3 nego dvije i zovu se Palazo Modello i Jadrolinija

pehar_11

Nema smisla da je Žabica I kad se skreće desno u Zadarsku. Displeji pretpostavljam neidu na stanice jer se mora kopat a kutije su postavljene, samo mi nije jasno gdje će stat čekaone
Vrijeme je novac.

pehar_11

#298
Citat: pehar_11  u Siječanj 24, 2024, 18:09:13Ako se ne varam, na mapu su dodane nove stanice za vrijeme dvosmjerne Rive (Tržnica I, Riva I, Žabica I)
U polaske su od sada unesena i privremena stajališta - Palazzo Modello 1, ul. Ivana Zajca, Jadrolinija. Jedino se ta stajališta ne pokazuju na karti (samo upisana u polaske), pa nema popis linija koje tamo stoje kad se na stanicu klikne
Vrijeme je novac.

pehar_11

Busri ne radi, u Incognito isto
Vrijeme je novac.