Autobusi na probama, posudbama i sl.

Autor maky, Ožujak 10, 2008, 01:03:16

josipgrgin


man323

Koliko sam pročitao oko 10 komada. Mislim da bi bilo bolje iskoristiti kredit i kupiti nova vozila sa klimom, a ne kupovati polovna vozila bez klime u koje moraš još ulagati, a neće ih dugo držati.

sniff

@man313  - 100% točno,a to je Bandićev štos pred izbore kako je velikodušan i prijatelj sa splitskim gradonačelnikom russian_roulette

podgora

Citat: man313  u Srpanj 05, 2016, 15:47:14
Koliko sam pročitao oko 10 komada. Mislim da bi bilo bolje iskoristiti kredit i kupiti nova vozila sa klimom, a ne kupovati polovna vozila bez klime u koje moraš još ulagati, a neće ih dugo držati.
Moze se ugradit klima

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

man323

Može se, ali ne može biti rješeno kao kad tvornički dođu s klimom.
U Rijeci su ih nadograđivali, pa je bilo problema.

Tomek

Očito se još ne zna šta ide za Split, ali ako idu MAN-ovi SL 283 oni svi imaju klimu tvornički tako da ne vidim problema.. Ako pak idu NL 263 iz 2003. oni pak imaju dodatno zatamljena stakla pa je ipak ugodnije u njima nego u NL-ima iz 99. koja nemaju.

atr-zgb

Idu turčini i oni imaju klimu, za sad se stalo sa Goričkim stotkama!

MAN truck bus

#127
Izgledaju kao vaši MAN classic samo sa dvoje vratiju.
Evo slikica
Sve sa autobusi.org
Zna li netko ide li i gbr 850? Taj za one koji ne znaju ima troje vratiu.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

josipgrgin


MAN truck bus

Citat: josipgrgin  u Srpanj 05, 2016, 19:03:55
Jesu li kako ocuvani?
Jesu jer su bili u APPu. Al ne znam kakvo je trenutno stanje.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Majstor

Idu u Split ali na privremeni rad
Ultra Split
Samo mi sudite pošteno !

tramvajac 92

Ne treba, za tu stoku koja se vozi, plastične stolice su zakon. Tih par dana će se nekako pokrpati izlaz.

podgora

Citat: tramvajac 92  u Srpanj 06, 2016, 09:45:16
Ne treba, za tu stoku koja se vozi, plastične stolice su zakon. Tih par dana će se nekako pokrpati izlaz.
Ti se ultarši u opce nevoze busevima nego se voze taksijem

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

man323

Evo članka iz DalmacijaNews-a koji objavljuje vijest o posudbi autobusa od Zagrebačkog ZET-a za vrijeme trajanja Ultre:

http://www.dalmacijanews.hr/clanak/i8pt-zagreb-salje-splitu-12-autobusa-za-ultru#/clanak/i8pt-zagreb-salje-splitu-12-autobusa-za-ultru

Citat:
Riječ je o 6 zglobnih i 6 solo autobusa zagrebačkog ZET-a koji će kao pojačanje privremeno biti dio flote Prometa za vrijeme trajanja Ultra Europe festivala u Splitu koji se odvija od 15. do 17. srpnja, a kada se u Splitu i okolici očekuje više desetaka tisuća gostiju i ljubitelja elektronske glazbe iz cijeloga svijeta.

U sklopu inicijative dvaju gradonačelnika i dogovorene suradnje između gradova Splita i Zagreba, u subotu 09. srpnja tijekom jutarnjih sati, iz glavnog grada u Split dolazi 12 gradskih i prigradskih autobusa.

Riječ je o 6 zglobnih i 6 solo autobusa zagrebačkog ZET-a koji će kao pojačanje privremeno biti dio flote Prometa za vrijeme trajanja Ultra Europe festivala u Splitu koji se odvija od 15. do 17. srpnja, a kada se u Splitu i okolici očekuje više desetaka tisuća gostiju i ljubitelja elektronske glazbe iz cijeloga svijeta.

Iz Prometa poručuju kako će 12 zagrebačkih autobusa služiti isključivo za izravnu liniju koja će povezivati stadion Poljud, gdje će se odvijati festival Ultra, s gradovima Omiš (stajalište u kampu) i Trogir (autobusna stajališta kod hotela Medena, Jadran, Astoria).

- Ovo je primjer konkretne suradnje na projektima koji su od izravnog interesa građana i gostiju i svakako vjerujem da će ih biti još, na svim poljima.
Moramo se oslanjati jedni na druge i koristim ovu priliku da se zahvalim Gradu Zagrebu i Zagrepčanima na suradnji – kazao je gradonačelnik Baldasar uputivši svima poziv na Ultru, ali i Splitsko ljeto i ostala bogata ljetna događanja u Splitu.

Povratak autobusa u Zagreb očekuje se 22 .srpnja.


XDonald

Sve je to krasno i fino , al to je samo privremeni napredak gradskog prijevoza ...

A sto se tice kupnje polovnih , najbolje da kupe makarskog King Longa gradskog iz 2009. , prodaje se , ima klimu , a i jos je nov i ocuvan jer nije puno ni vozio  ;D