Autobusi na probama, posudbama i sl.

Autor maky, Ožujak 10, 2008, 01:03:16

NP-549

Ista stvar i u Rijeci.  Grad nema para ni za žvake, a Autotrolej životari od prodaje karata i od subvencija drugih općina koje stižu na kapaljku.  Plaća je ista već 10 godina, al ajde, barem je na vrijeme.  10 novih buseva na plin će doć jer neko iz Europe daje nešto para na račun te ekologije, inače nebi kupili ni kombi.

Budite realni i razmišljajte u skladu sa mogućnostima i situacijom.  Para nema ni za lijek, bog da plaća dojde na vrime, a kad će povišica i novi busevi to uopće nije bitno.  Svi bi mi volili da dođe još 50 novih Citara, al rađe ću ja vozit SG220 al da mi je plaća 1. na banki,a hvala bogu za sad je tako

troosovinac

Citat: NP-549  u Travanj 13, 2012, 20:39:58
Ista stvar i u Rijeci.  Grad nema para ni za žvake, a Autotrolej životari od prodaje karata i od subvencija drugih općina koje stižu na kapaljku.  Plaća je ista već 10 godina, al ajde, barem je na vrijeme.  10 novih buseva na plin će doć jer neko iz Europe daje nešto para na račun te ekologije, inače nebi kupili ni kombi.

Budite realni i razmišljajte u skladu sa mogućnostima i situacijom.  Para nema ni za lijek, bog da plaća dojde na vrime, a kad će povišica i novi busevi to uopće nije bitno.  Svi bi mi volili da dođe još 50 novih Citara, al rađe ću ja vozit SG220 al da mi je plaća 1. na banki,a hvala bogu za sad je tako
slažem se kolega pa kod nas poništen natječaj jer nema love,a za plaču neznam šta bi reka počela je kasnit a to nije dobar znak
bela lađa

prometnik

danas san u prometovoj garazi vidija narancasti volvo solo bus, hybrid,3 vrata i sa desne strane pise prometov logo :D
kupi kartu spasi Promet

RegioBus

Taman san sad tija to napisat  ;D
BTW gb.120 osta bez registracije  :-\

prometnik

hahaha pa jel se zna sta radi tu ???
kupi kartu spasi Promet

Paško

Proba, na turneji je po hrvatskim gradovima
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

prometnik

jee ka kupit ce ga promet...
kupi kartu spasi Promet

Paško

Volvo danas i vjerojatno cijeli tjedan na sedmici thumbs
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

markost

Kažu da će bit na probi čak do 1. veljače.

Urbino LE

Citat: Avtomontažafan  u Prosinac 09, 2014, 00:30:25
Volvo danas i vjerojatno cijeli tjedan na sedmici thumbs

Jesi se vozio?

Josip-Split

Eo mene u njemu i moguu reč da je baza  ;D

Paško

Citat: Urbino LE  u Prosinac 10, 2014, 12:50:52
Jesi se vozio?
Nisam još, al bit će prilike pivkan

Inače, link na temu, ako je netko propustio actrosovu reportažu: http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=20168.0
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

prometnik

hybrid zadnji tjedan probe na l.2 bija
kupi kartu spasi Promet

Paško

 Lion's City hibrid na probi, linija 7 ili 8

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!