Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

Bocko

Pa bolje da se nešto događa i da sindikati izađu u medije. Ne da spavaju zimski san.

Shole

#541
Daj bože da nekakav pomak bude.  Vidit ćemo na šta će to ličit sutra u 10, i dal će itko uopće doć

C2

Danas na HRT-ovom dnevniku u podne se progovorilo o problemima Autotroleja.


mivano

#544
SlikE s REF-a. Izvor: Facebook




kigor

Nova pojava kod citaca iskaznica. Blokira na Pricekajte. Dogodilo mi se vec 5/6 puta ovaj mjesec

NP-549

Trebalo bi vrlo brzo sve počet radit kako treba.  Ovisno dal su na svim autobusima updateane verzije programa i podataka. Jučer mi je sve radilo OK, od prebacivanja stanica do validiranja karata.  Jedini kojima ne radi su penzioneri 65+ jer nisu zamjenili kartice nego će ovaj i idući mjesec

kigor

Jasno. Evo u 588 ugledao sam zeleno :)

Boki651

#548
Citat: NP-549  u Travanj 05, 2016, 12:27:19
Trebalo bi vrlo brzo sve počet radit kako treba.  Ovisno dal su na svim autobusima updateane verzije programa i podataka. Jučer mi je sve radilo OK, od prebacivanja stanica do validiranja karata.  Jedini kojima ne radi su penzioneri 65+ jer nisu zamjenili kartice nego će ovaj i idući mjesec

Zanimljivo, rusvaj se znači nastavlja. Tete na šalterima ne žele zamjenjivati kartice, jer kažu "dođite kad vam pravo istekne" (nekima i krajem godine tek), kontrolor u autobusima inzistira da se karta nova mora imati. Na papiru piše ovo ispod, a u praksi to kontrolori ne priznaju. I sad ti budi pametan.


MAN truck bus

Koji busevi kod vas imaju ručicu retardera ? byeg bus123
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

NP-549

Svi nakon gar br. 626 iz 1997. osim EL-ova 641-650

MAN truck bus

A jel može bus stat samo korištenjem ručice retardera byeg

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Mislim da na ravnom ili nizbrdici ne, da ipak moraš pritisnuti pedalu kočnice.

MAN truck bus

Danas sam na velesajmu vidio jednog vašeg Irisbus Crossway gbr. 795 na parkingu. byeg bus123
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

shef

Molim te prestani pisati gluposti i još u pogrešnoj temi. Ako je Autotrolejev Crossway, nije Irisbus već Iveco. A kako god, nije 795 jer taj ne postoji. Prvo upozorenje od mene.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic