Bregava Trans - Slike

Autor tamlover, Travanj 30, 2008, 19:26:44

Man lion's coach

bas mi je drago, nadam se da su sve na njemu :) Melem za oci .. ;D

elvis

Jos par slika od moje zadnje posjete mostarskoj bazi






elvis

Neum 1999.god. ;)



Slika je skenirana..

elvis

#168
Jos malo proslosti,MB 0303 u vrijeme dok ga je duzio baljin brat ;)



Opet povratak u sadasnjost,MAN jucer u bazi,u petak navecer gostovao je u Vogošći



Neoplan prosle sedmice,drugi dan nakon povratka na cestu



Na jos par sitnica ce za sada sacekati ali nece biti izostavljen ;)

Man lion's coach

#169
auuuuuuuu elvise bas si me obradovao ovim slikama 0303-jka, inace za ovaj bus imam samo rijeci hvale, zvijerka, ispaljiva se kao malo auto .. Zao mi je ove plave crte preko njega i naravno ratkape koji su sastavni dio sminke busa ..

elvis

Tada je to bila 0303 kojoj su se potajno divili i vozaci mnogo mladjih autobusa,pricao mi je neko da su se u Sarajevu redovno oko nje iskupljali vozaci i komentarisali ocuvanost tog autobusa,sto se tice ratkapa one su i danas tu,samo sada u sivoj boji ;)

Man lion's coach

Da, stvarno mislim da je bila u top 5 0303 u BiH.. Unutra apoteka, meni licno je ljepsa bila od citylinera .. Naravno valja tu jos spomenuti i Padana ..

elvis

MAN sa malom promjenom lica slikan prije 3 dana



Isuzu jutros u Podorašcu kod Konjica,zaglavio na cesti,tek poslijepodne su ga uspjeli prevesti do garaze,magistralna cesta je zatrpana,samo je prosao bager i napravio prolaz za hitne slucajeve


elvis

MB 0614 nedugo nakon snijeznih padavina slikan u Stocu



MAN i Iveco proslog petka u Konjicu pred polazak u Sarajevo na finale ZMBT,gdje su isli sa MB 0303 i Steyr od Konjic-busa..


elvis

Dok traje obnova nema odmora :)

Neoplanu sad vec odavno dodano jos par detalja koji su mu falili nakon povratka na cestu...




elvis

Eh doduse malo se razvuklo u odnosu na to kad je planirano da dodju ali bitno je da su sad napokon tu







ROAD

Jesu uzeti preko Sejarija ?
NEOPLAN VIP CLASS

elvis

Nisu,kupljeni su u Turskoj...

damir fido

Odlazak iz Tuzle,vanredna u pitanju.




elvis

Jedna ekipna stara par mjeseci



i prije 7 dana MAN u odlasku za Istanbul