Bregava Trans - Slike

Autor tamlover, Travanj 30, 2008, 19:26:44

elvis

#150
Stete ima vise nego sto se vidi na slici ali moze se praviti,prednja maska kompletna,sajba,desna vrata i poklopac od kreveta,poklopac od hladnjaka i akumulatora,zadnja karambolka,onda uvijen je malo lim ispod zadnjeg lijevog stakla,patos prvog lijevog bunkera je podbijen...jedino je zdrav poklopac koji na slici fali,on je otpao,nasli smo ga u kanalu ispod autobusa pa smo ga ubacili  u autobus tu noc

Vozac,kondukter a i putnici su svi dobro...

Bosnaexpres Doboj

Sve se može napraviti, neka su životi sačuvani. Nadam se da mu neće staviti noviju masku. Sada bi mogao da se farba u bijelo.

elvis

Jucer sam malo bio u Mostaru i nasao sam jednu sliku jednog autobusa za koji mislim da ni na jednom forumu jos nije zabiljezen,autobus je vec odavno isjecen ali bilo je price o njemu na ovom forumu

Jos samo mala napomena,svojim aparatom sam slikao printane slike slijedecih autobusa pa kvalitet i nije bas poseban,potrudio sam se izvuci maksimum...



Zatim Neoplan Transliner,o njemu se pisalo na prvoj stranici ove teme,za njega ovako kazu "ono sto nije imalo krila nije moglo pored njega proci"



i Neoplan Cityliner slikan krajem 2004.god.




elvis

A sada da se vratimo u sadasnjost

Isuzu prekjucer na pranju motora pred dvodnevnu vanrednu voznju na koju je jucer otisao



A MAN na periodicnom tehnickom pregledu pokazuje svoje besprijekorno stanje,jucer i danas  je u drustvu sa Isuzuom iznad...



Slike radjene u okolini Konjica

Man lion's coach

Predobre slike elvise, posebno mi je drago zbog padana  ;)

elvis

Da,samo me bas rastuzilo kad sam vidio te fotke,tada su isjekli padana jer su morali usmjeriti ulaganja u nesto drugo,onda ostali bez Translinera,sad ovaj Neoplan i MAN...uvijek ih nesto koci i sputava..

elvis

Neoplan danas na redovnoj liniji Stolac-Sarajevo a sutra ce ici na vanrednu iz Mostara u Sarajevo


elvis

Danas sam uslikao i naseg mezimca,prvi put nakon sto su poceli radovi koji ce jos potrajati ali bitno je da se radi kvalitetno


Bosnaexpres Doboj


elvis

Da,nova prednja maska i stoplampe,posto vec ne moze raditi iskoristiti ce to vrijeme i da mu srede jedno bocno staklo koje je mutno,kao i stakla koja se nalaze pored vozaca,i jos nekih par sitnica... ;)

Man lion's coach

#160
Drago mi je da vidim da se radi, vidim bice i nova maska..

elvis

Iveco slikan 30.12.2011. u Sarajevu,radio je bis Neoplanu na redovnoj liniji


Tlimfocit


Man lion's coach

Ratkape nikakvu posebnu funkciju na busu nemaju, a toliko toga dobrog urade ;D

elvis

balja apsolutno si u pravu,preporodio se otkako su mu nadjene i vracene zadnje ratkape...jos proljetos su skinute s njega,a tek prije par dana nadjene u skladistu... :D