Croatia Bus Zagreb - rasprava, linije, razno

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:12:34

ist

Novi potpuno bijeli Higer sa zagrebačkom registracijom i natpisom Panoramabus na papiru na vratima danas vozio večernju, sezonsku liniju za Dubrovnik. DA-247 prefarban u plavo, bez ikakvih natpisa

Scarface

Kakva je ovo njihova nova cijena za Zagreb-Rijeka? 66 kn 1 smjer, 116 povratna  :o   Jeftinije od svake konkurencije, a vrijedi za sve

ist

Uvijek su jeftini na linijama gdje imaju konkurenciju. Iz Splita u paketu i kasne u polasku na skoro svim linijama...
Novi Higer u Globtourovoj shemi sinoć bio parkiran na kraju nadvožnjaka na Sirobuji

shef

Pa ovdje i nemaju baš neku konkurenciju jer oni jedini voze cijelu trasu kroz Gorski kotar (Karlovac - Delnice) starom cestom.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tomekk

Ako sam dobro jučer vidio, mali King Long je kod njih na probi  ???
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tramvajac 92


ist

Je, taj mali je vozio Split-Dubrovnik dan-dva...
Ako je netko u Vrgorcu, tamo negdje im je danas ostao u kvaru popodnevni iz Dubrovnika za Zagreb

Maverick

Na AK Zagreb,sivi Volvo 9700 toosovinac, na švedskim colovkama,parkiran ispred Croatinog kontejnera.

shef

Mene silno zanima tko na periodičnom tehničkom pušta 0002-CB...ono je strava i užas. I još na Zagreb - Rovinj tako da se stranci čude i dive.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ROAD

Dobio sam informaciju da ova jedna Mota košta 410.000 KM, ne znam koliko je to tačno u eurima.

Citat: mate  u Rujan 11, 2014, 20:25:47
Mota danas na Vukovar - Laussane


NEOPLAN VIP CLASS

tramvajac 92

1 KM je otprilike 0,5 €, znači oko 205 000 €.

Nego, jučer je katnjak bio na Kotoribi ujutro, popodne za Čakovec midi Higer.  ;D

Shadowfax24

koliko vozaca bude na toj liniji ?

XboX

Citat: tramvajac 92  u Rujan 12, 2014, 09:02:59
1 KM je otprilike 0,5 €, znači oko 205 000 €.
Ako cemo biti tacni onda oko 207 000 ili 208 000 € jer je malo KM ojacala u odnosu na euro prosle godine

ist

Dobra vijest: Higer ZG-9288 dobio oznaku Croatia busa, fino mu stoji;
Loša vijest: jedan njihov vozač jučer je, po danu, s busom odvalio ogradu na splitskom kolodvoru pa umjesto da stane udario po gasu. Bus nije ni troosovinac, niti je bila gužva, s lijeve strane nije bilo nikoga, mogao je izaći bez problema da nikad nije vozio ništa veće od bicikle. A kad je već odvalio, mogao je izać i vidjet šta je uradio. Bus je bio na liniji, pun putnika

tramvajac 92

E jebem ti ovakvo održavanje.
Ovo je 0017-CB, poslali su ga na Kotoribu jučer u 8:00, jedva se izvukao iz Varaždina prema Novom Marofu i od Novog Marofa prema B. Humu. Vozačev prozor se zatvorit može samo iz vana, a ovaj pretinac se ni nemože zatvorit.


Sramota.