Opća diskusija

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:41:25

mh_design

skinuo sam ovaj borsozny za omsi 2, ali ne kontam gdje staviti fajlove iz ovog foldera HOF?

MAN SL222

U tim fajlovima nalazi se HOF fajl,te HOF fajlove kopiraš u određeni bus.Npr,ako neki bus ima BUSE display njemu ide BUSE HOF fajl,i tako s ostalima.Ovaj c56 to je ako imaš ikarusa C56.Te HOF fajlove kopiraš u direktorij busa.

mh_design

borzsony sam ubacio, ali nakon par minuta vožnje sruši mi se igra i daje poruke kako ne može procitati fajl iz sceneryobject/VIDEKI_PALYA, ne jedan objekt nego dobivam takođe i greske za nekoliko njih zavisi gdje se vozim.

MAN Lion s City

MANAS-možeš li mi reći kako radiš repainte na MB O405 GN2  ??? :D

Manas

Radim ih preko programa Paint.NET ...odi u folder od GN2 i onda Texture/Werbung/Templates... pronadi GN2_BS i pravi repaint kakav zelis..kada uradis, odes u SDK ,otvoris Repaint Tool i onda otvoris fajl VHH99_repaint, i onda konvertujes GN2_BS tj taj repaint sto si radio..skini neki moj repaint za GN2 uzmi skriptu,izmjeni je,dodaj neko svoje ime i eto to je to. :)

MAN Lion s City

Hvala ti puno na detaljnom objašnjenju!  :) :D thumbs

Teutonic

Jel mi netko more molim vas objasniti kako instalirati vanjske zvijezde za O305,O405GN1 i GN2
Ja ne znam gdje da ono paste-am u cfg-u.
Hvala

TAM

Za sve koji se ne mogu snaći u cfg-u evo moji.  :)
NAPOMENA!!!
Prije nego što kopirate moje cfg napravite backup svojih ukoliko ne bude radilo da možete vratiti svoje.

DOWNLOAD
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

#98
Hvala sad ću probati  :D
Ima li negdje alternativni link za skinuti Gladbeck v5 jer ovaj na MAK Software-u ne radi  russian_roulette  ::|  >:(

MAN SL222

Imaš dva linka drugi je mediafire skini ga meni mapa savršeno radi. :)

Teutonic

#100
Hvala vam,sad ne samo da mi Merc radi nego ću i ovu mapu probati :D

Teutonic

Još nešto,kako da dodam još opcija za natpise za display kao šta su Sretan Uskrs,Rashod,Bus u Kvaru,Školski Autobus,itd.
Pitam najprije za NL202,NG272 i O405GN2,za mapu GLADBECK V5.
Hvala

Manas

za NL202 i NG272 samo pritisnes ALT odes na 92 i gdje ukucajes broj linije napises tu sta zelis,a za GN2 moras prepravljat HOF fajl od mape

Teutonic

To mene zanima kako se to radi,i osim toga kako mogu to za O305?
Hvala