Autobusi koji više nisu aktivni - slike

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:54:00

shef

A vidi iza Trile s portapakom. Ovo je ludilo slika, auti u smjeru Opatije po krivoj traci.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

Ovaj o317 iza mi jaako vuče na 243 ( specifične rešetke za zrak, bijela plahta, poprilično svjetlo plavi pravokutnici kod ulaznih vratiju, bez zvijezde u sredini ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Na,  da ne rečeš da ti njega nisam dao


kico101

Sad si me sj... :-[
Ili su prozori s vremenom mijenjani ili je na Fiumari neki drugi bus ( možda 316 ). Naime, raspored prozora iza srednjih vrata na ovoj fotki iz garaže je OTV-ZATV-ZATV, dok je na Fiumari ZATV-OTV-OTV ( ZATV-prozor bez bočnih klizača; OTV-prozor sa bočnim klizačima ). Tješi me da su prozori s vremenom mijenjani ( i onda je bilo maturanata, zar ne ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

zlikowszky

Citat: kico101  u Svibanj 21, 2012, 23:14:55
... Tješi me da su prozori s vremenom mijenjani ( i onda je bilo maturanata, zar ne ).

Što je i najvjerojatniji razlog drugačijeg rasporeda prozora na tom dijelu busa. Razbijen skupa s okvirom ide van, a unutra prvi cijeli opet s okvirom koji je pri ruci. Ili su možda farbali autobus, skidali prozore, radili limariju,  pa poslije slagali natrag prozore nasumično...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Bari

#575
Jedna avtomontaža na putu u vječna lovišta u svibnju 2009....

foto:facebook
KREPAT MA NE MOLAT !

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549


kico101

Citat: NP-549  u Lipanj 04, 2012, 11:32:26
Ajmo Kico101,  jel Mečka 302 ili 303 ?
Nešto mi je pala reputacija?
Ako je izbor između samo ta dva, onda je jednostavno; 302 nije ponarančastil, znači 303.
Btw, slika teška za gledanje. Jadni 303. Nadam se da ni bilo nikega unutra kada ga je pogodila.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Naravno da nije pala reputacija, zašto bi, upućeno je samo tebi jer jedino ti znaš takve detalje.  Koliko je meni poznato, u Osijek su otišla samo ta dva O317G, e sad dal je bio još neki oko 330, to stvarno nebi znao

kico101

Ono što se sjećam su 329 i 330 bez registracija parkirani na parkiralištu na Školjiću, nakon što je većina o317G ( osim 335,336,340,341 i 368 ) već bila porezana. Kamo su išli, ne znam.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

Išla su dva u Osijek, info iz prve ruke.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Dva su bila sigurno, jedan sivi i jedan narančasti, al nismo 100% sigurni da su to baš ova 2. Zašto nebi bili 300 i 333  npr, ili pak ova dva koja je kico101 spomenuo.  Btw, kakve su oni bili boje ?

kico101

I 329 i 330 su ponarančastili. 330 je bio nešto svjetlije nijanse i ne bih 100% isključio mogućnost da je upravo on na slici. 303 je bio nešto tamniji, ali ne bih se lovio za to jer fotka nije toliko bistra da se te nijanse mogu vez problema očitati. Da slika pokriva i prikolicu sa desne strane, mogli bi vidjeti raspored sjedala. 330 je jedini imao ( nakon što su ukinuli konduktersko mjesto ) troredna sjedala do zadnjih vrata, okrenuta prema sredini autobusa, dok su ostali imali 4 reda po 2 sjedala.
No, čini mi se da se na slici, ipak uspjeva razaznati bordo-tapecirung između prozora. Ako je to tako, onda je 303 ( 304, mislim , nije išao gore,a bio je još i tamnije nijanse ). Čini li se to meni ili je volan bijel? Ne sjećam se da je serija 300-304 imala bijeli volan ( 275-279 jesu, ostali uglavnom nisu ). Hm.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

5AR

Ovo su dva autobusa a ne jedan ??? Koji je onda 303, prvi ili drugi?