Tipovi autobusa na linijama

Autor maky, Prosinac 01, 2007, 17:59:05

XDonald

g.b. 295 na 71  :D
g.b. 290 na 27  ::|
Di su Crossway-i LE  ???

markost


Paško

Ovo bi trebao biti finalni raspored "dupina". 290 i 295 su već počeli voziti, a zamijenili su 197 (otišao u Trnbuse) i 243 (otišao na Šoltu; tamo je i standardni 234). I dosad je već bilo izmjena, a stvari sada stoje ovako (brojevi su količina autobusa, da ne bude zabune):

Crossway LE:
1 --> Stobreč
2 --> Dubrava
3 --> Dugopolje

Crossway:
1 --> Šestanovac
1 --> Ogorje (295)
4 --> Drniš (290 i još 3)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Urbino LE

2 Crossway LE za Dubravu i 3 za Dugopolje.  >rigoleto< Daj ti njima lipo SL283.

neopran

ogorski crossway će ić i za kučine, a ta 4 drniška će ić i na 24,26,27,36,71,76 i 77

Urbino LE

Ne znam koje će sve rošade raditi ali očito je da će dobar dio autobusa preći na druge linije.

setra

Citat: Urbino LE  u Siječanj 11, 2013, 22:51:29
2 Crossway LE za Dubravu i 3 za Dugopolje.  >rigoleto< Daj ti njima lipo SL283.
ima Dugopolje svoja tri lavića   g.b 249,250,251 tako da nema šanse da ti išta ide na liniju 35 ,ni 35A

netko

#1327
Citat: Avtomontažafan  u Siječanj 11, 2013, 22:03:52
Ovo bi trebao biti finalni raspored "dupina". 290 i 295 su već počeli voziti, a zamijenili su 197 (otišao u Trnbuse) i 243 (otišao na Šoltu; tamo je i standardni 234). I dosad je već bilo izmjena, a stvari sada stoje ovako (brojevi su količina autobusa, da ne bude zabune):
Crossway LE:
1 --> Stobreč
2 --> Dubrava
3 --> Dugopolje

LE-Regiji onda najvjerovatnije odlaze za agenciju,ali pitanje je dali će se Dugopoljci koji su se navikli na Regije i koji bi u neku ruku trebali biti "njihovi" tako lako odreći njih.

Što se tiče Šolte ne znam dali je tamo potreban solo autobus.Dugo godina su tamo vozili 234 i 235.
Je da Šolta broji oko 1700 stanovnika,pa potrebe za školu,ali.....
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Josip-Split

inače u ponediljak san ja iša na selo sa 234 na liniji 93  ??? to znači da je u splitu  :P
sičan se kad su prije stalno gb 122 i 123 bili na šolti  ;D

markost

Nikad na Šolti nisu bili u isto vrime dva mala Proxysija. Uvik je bija jedan solo  koji je vozija za Nečujam i Stomorsku i jedan  mali koji je vozija za Maslinicu, a liti voze oba sola koji su uvik puni.

Paško

#1330
Počeli su voziti i 293 (Šestanovac; umjesto Neoplana 174), a i prvi LE, g.b. 286, na Dubravi, umjesto Regija g.b. 254.

Inače, Irisbusi (iliti "dupini") su došli u Split još 22. prosinca, a još ih ni pola nije u prometu. Prošla su sva 3 tjedna školskih praznika i, umjesto da taman budu spremni za novo polugodište, oni leže u garaži. Ni sam ne znam što se više čeka. ??? ??? >hammer<
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

COVIK

Citat: Avtomontažafan  u Siječanj 15, 2013, 19:09:00
Počeli su voziti i 293 (Šestanovac; umjesto Neoplana 174), a i prvi LE, g.b. 286, na Dubravi, umjesto Regija g.b. 254.

Inače, Irisbusi (iliti "dupini") su došli u Split još 22. prosinca, a još ih ni pola nije u prometu. Prošla su sva 3 tjedna školskih praznika i, umjesto da taman budu spremni za novo polugodište, oni leže u garaži. Ni sam ne znam što se više čeka. ??? ??? >hammer<

Možda imaju "papin sindrom" ;D znaš li koliko su oni ležali u garaži kad su došli buljimir
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Urbino LE

A dobro ti su imali problema sa homologacijom što sa dupinima sigurno nije slučaj jer nebi niti bili registrirani, ali u svakom slučaju je sramotno da registrirani autobusi leže u garaži. Stić će i iduća tura u nabavci prije nega li oni krenu vozit. ;D

Urbino LE

Danas Crossway LE na 10 :o, ne znam GB.

neopran

danas je 254 otiša krug do drniša, u 10 iz st i u 12 nazad, inače linija od gb202 koji se poslin opet vratija na polazak u 14.30 za čavoglave
i ponovo se u garažu vratija gb290, danas opet 197 umisto njega za drniš