Linije – razno 2024.

Autor Mercedes bus, Siječanj 03, 2024, 21:59:22

ikar

Ima prekid u smjeni 10:10-10:50 jer ujutro ranije izlazi i vozi novi krug u 4:05 na 163. A jutarnja smjena 162/1 je ionako čekala na Savi smjenu od 9:50 do 10:50.

tramvajac 92

Ha, sad oba imaju pauzu za kavu.  kava

tonkovicmk1

#32
Znam da ovo nije tema za to ali je ista zaključana, ali 764 na 113

Edit: Otišao za garažu, više nije na 113

Putnik79

Zaključana je sa razlogom. Ja stvarno ne razumijem da Vama pojedincima treba doslovno crtati neke stvari.

tramvajac 92

Citat: tonkovicmk1  u Siječanj 30, 2024, 09:04:54Znam da ovo nije tema za to ali je ista zaključana, ali 764 na 113

Edit: Otišao za garažu, više nije na 113
Napravio je krug ili dva sa 115. Došao je u zamjenu neki City 2020, pa ga fotni.  ;)

tonkovicmk1


Nemam priliku fotkati ovo što je sada, ali sam uspio fotkat ovo što sam javio. Bude slikica bila kasnije malo.

STIB

Zašto nigdje u ZETovim obavijestima ne piše da linija 134 prema Črnomercu ne vozi kroz Cankarevu nego znatno dužim putem kroz Selsku?
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

luka1234

Citat: STIB  u Siječanj 30, 2024, 19:07:30Zašto nigdje u ZETovim obavijestima ne piše da linija 134 prema Črnomercu ne vozi kroz Cankarevu nego znatno dužim putem kroz Selsku?
To zapravo nije službeni obilazak koliko sam skužio, nego svaki vozač vozi kako odluči. Ujutro prije špice i navečer nakon cca 19-20 (a ponekad i oko 10-11) odu Cankarevom, a uglavnom kad je gužva onda otiđu preko Selske. Uspore prije semafora, pogledaju jel mogu proći s obzirom na druge aute, i onda dalje kako smatraju da je bolje. Naravno pošto nema obavijesti, prve dane smo ja i ostali putnici bili iznenađeni obilaskom okolo, ali sad smo već navikli da nas može očekivati bilo kakav ishod. Jedino što poneki vozači koji odu Selskom ne stanu na stanicu od 109 (ili Sveti Duh za tramvaje) i puste ljude van, nego idemo nazad do Črnomerca pa opet prema gradu.
Svakako bi trebalo obavijestiti i odlučiti definitivan obilazak sa zaustavljanjem na Selskoj, jer se ovako samo gubi vrijeme.

tramvajac 92

E sad je službeno.
Citat:Zbog rekonstrukcije Ulice Ivana Cankara na dijelu od Prilaza baruna Filipovića do Ilice, autobusna linija 134 (Črnomerec - Prečko) će od subote, 17. veljače u 7.30 sati do završetka radova, prometovati djelomično izmijenjenom trasom u smjeru Črnomerca:

Prečko - redovnom trasom do raskrižja Ulice Ivana Cankara i Prilaza Baruna Filipovića - (ravno) Prilaz baruna Filipovića - (lijevo) Selska cesta - (lijevo) Ilica - i u nastavku redovnom trasom prema Črnomercu.

Na izmijenjenom dijelu trase, linija 134 će koristiti autobusno stajalište Selska na Selskoj cesti, u smjeru Črnomerca.
https://www.zet.hr/aktualnosti/izmjene-u-prometu/linija-134-vozi-obilazno-prema-crnomercu/8297


Napokon su se sjetili da je glupo da prolazi stanicu i ne staje tu.

Perokani

Posto je zaključana tema,367 je vec 4 dana i vise na 233 zbog nekog razloga.

MAN truck bus

Novi MANovi su redovni na 233.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

sergjack

Citat: 421  u Siječanj 23, 2024, 13:14:06Zaključan je s razlogom.
Navedeni  bus123 bio je na navedenoj liniji više puta jer sam ga ja vozio, liniju također pa nije neuobičajan od otvorenja.
Ne počinji zagađivati i ovaj podforum!

Ja prvi put u životu vidim zglobni citaro na 241 i onda ti dojdeš i veliš da "nije neuobičajen", kao ok ali nemrem ja znati unaprijed kaj vi smatrate uobičajenim a kaj ne, nego više idem po sjećanju iz svog (doduše ne previše dugog, u odnosu na neke ovdje) dosadašnjeg iskustva sa ZET-om.

Osim toga, navedeni tip autobusa NIJE NAVEDEN kao uobičajen na liniji 241 stoga tvoj komentar o "zagađivanju podforuma" sam po sebi znatno više "zagađuje" podforum nego moja dojava o autobusu koji stvarno je neuobičajen u odnosu na redovito disponirani model.

Stilben426

#42
Tema je zaključana, dojava više nema. Na 241 može biti i školski, feniks, crveni londonac, gdje ćemo dojaviti, NIGDJE! Ni u temu u linijama, ni u temu slike, ni u temu autobusi razno. Više uopće nije bitno. Onome tko si ne može to utuviti u glavu - jednostavno kao da vidiš požar, ali okreneš se i ne zoveš pomoć.

tramvajac 92

Ima rješenje. Zove se da izvadiš mobitel, okreneš na pejzaž, slikaš taj bus i staviš na forum.

sergjack

Nisi uvijek u mogućnosti slikati, ali zato možeš dojaviti nekome drugome tko bi htio/mogao, npr. kad je 108 vozio zadnju turu na 330.