MAN Lion's City ('09)

Autor kekobus, Veljača 09, 2009, 09:02:12

conecto

Ono što sam prije govorio sad se još više pokazuje točnom pretpostavkom. Otkad nema podjele po markama Dubrava već puši u odnosu na Podsused gdje odlazi većina zglobnih Citara i solo MAN-ova, a u Dubravu Marbusi i sve varijante Iveca. Obnova u Podsusedu već je otišla daleko, a u Dubravi skoro da nije ni počela. Btw. i mi trebamo prebacivati O-405 u V.Goricu koji će njima biti bolji od Eurobusa.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

421

Citat: conecto  u Ožujak 12, 2009, 11:14:25
Ono što sam prije govorio sad se još više pokazuje točnom pretpostavkom. Otkad nema podjele po markama Dubrava već puši u odnosu na Podsused gdje odlazi većina zglobnih Citara i solo MAN-ova, a u Dubravu Marbusi i sve varijante Iveca. Obnova u Podsusedu već je otišla daleko, a u Dubravi skoro da nije ni počela. Btw. i mi trebamo prebacivati O-405 u V.Goricu koji će njima biti bolji od Eurobusa.



U APD ide 12 lavova.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Eurobus av120

danas je jedan on novih MAN-ova vozio na 118 Voltino - Mažuranićev trg, nažalost, nisam uspio spaziti g.b.

MAN fan

Citat: conecto  u Ožujak 12, 2009, 11:14:25
Ono što sam prije govorio sad se još više pokazuje točnom pretpostavkom. Otkad nema podjele po markama Dubrava već puši u odnosu na Podsused gdje odlazi većina zglobnih Citara i solo MAN-ova, a u Dubravu Marbusi i sve varijante Iveca. Obnova u Podsusedu već je otišla daleko, a u Dubravi skoro da nije ni počela. Btw. i mi trebamo prebacivati O-405 u V.Goricu koji će njima biti bolji od Eurobusa.
Neznam, meni se čini da je odnos Podsused - Dubrava otprilike jednak jer će i u Dubravu doći 10-ak novih MAN-ova i još će dobiti nove Citelise. Jedina stvar u svemu tome je što Podsused ima malo veći broj novih Citara (25) dok ih dubrava ima negdje oko 10-15 najviše. A što se tiče VG, tamo zapravo ide sav "škart" jer svega čeg se Podsused riješava ide u Goricu i po meni bi malo trebalo modernizirati njihov vozni park...bar poslati par komada NL263 '99 i te "kockice" što si rekao.

421

AP VG će obnoviti čitav vozni park dok se politika usaglasi.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Ivan

Citat: 421  u Ožujak 12, 2009, 19:31:21
Citat: conecto  u Ožujak 12, 2009, 11:14:25
Ono što sam prije govorio sad se još više pokazuje točnom pretpostavkom. Otkad nema podjele po markama Dubrava već puši u odnosu na Podsused gdje odlazi većina zglobnih Citara i solo MAN-ova, a u Dubravu Marbusi i sve varijante Iveca. Obnova u Podsusedu već je otišla daleko, a u Dubravi skoro da nije ni počela. Btw. i mi trebamo prebacivati O-405 u V.Goricu koji će njima biti bolji od Eurobusa.



U APD ide 12 lavova.
Sljedećih 12 (koji čekaju kod AH) ili općenito samo 12 od 74? ???

conecto

#66
Citat: MAN fan  u Ožujak 12, 2009, 21:12:30Neznam, meni se čini da je odnos Podsused - Dubrava otprilike jednak jer će i u Dubravu doći 10-ak novih MAN-ova i još će dobiti nove Citelise. Jedina stvar u svemu tome je što Podsused ima malo veći broj novih Citara (25) dok ih dubrava ima negdje oko 10-15 najviše. A što se tiče VG, tamo zapravo ide sav "škart" jer svega čeg se Podsused riješava ide u Goricu i po meni bi malo trebalo modernizirati njihov vozni park...bar poslati par komada NL263 '99 i te "kockice" što si rekao.

Ej, molim Te, ne spominji mi te Citelise jer imam neku averziju na njih iako još nisu došli (iskreno se nadam da ću onda promijeniti mišljenje), a i njihova autonomija je još nepoznanica pa ćemo vidjet što će oni uopće moći odvest od voznih redova.
Još manje mi spominji da će u Dubravu desetak MAN-ova jer ih ukupno dolazi 74, a solo Citelisa tek 20. Dakle ukupno 94 solaša, zar samo 30 u Dubravu?
Stvarno, što misli 421 pod onih 12?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

kekobus

Ovih 12 ide u Dubravu. U podsusedu će biti 301 - 357.
Znači da će Dubravi pripasti uz 12, još 4 MAN-a.

Portos

Citat: kekobus  u Ožujak 13, 2009, 08:44:47
Ovih 12 ide u Dubravu. U podsusedu će biti 301 - 357.
Znači da će Dubravi pripasti uz 12, još 4 MAN-a.
357
- 301
    57
  +16
    73???

a 74-tvrti ???

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

conecto

Citat: Portos  u Ožujak 13, 2009, 08:58:34
Citat: kekobus  u Ožujak 13, 2009, 08:44:47
Ovih 12 ide u Dubravu. U podsusedu će biti 301 - 357.
Znači da će Dubravi pripasti uz 12, još 4 MAN-a.
357
- 301
    57
  +16
    73???

a 74-tvrti ???


Nadam se u Dubravu! Ovih 16 mi je malo prejadno!
Isto tako se nadam da ih nećemo odmah ić razbit na 226, 227 i sl. iako su navodno čvršći od Citara!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Portos

Citat: conecto  u Ožujak 13, 2009, 09:03:30
Nadam se u Dubravu! Ovih 16 mi je malo prejadno!
Isto tako se nadam da ih nećemo odmah ić razbit na 226, 227 i sl. iako su navodno čvršći od Citara!
Ukoliko 20 kom Lion's City NL 263 g.b. 100, 101, 103-120 ode u APVG onda će APD dobiti 20 Citelisa i 16 MAN Lion's City NL 313 a APP 58 Lion's City NL 313. Budemo vidjeli, čudni su putevi nebeski...

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Ivan

#71
Ne razumijem baš zašto Podsusedu treba toliko više novih ako ne iznikne 5-10 novih linija više nego na istoku, a zasad je zadnjih mjeseci trend upravo obrnut, no vidjet ćemo...

Ja se nadam da poslije Eurobusa i TAZ-ova ništa više trajno ne odlazi u Goricu i da će samo posuditi par komada NL 263 i O 405 prema potrebi (zapravo nadam se da će sada Gorici posuđivati prije prilagođenije turke nego stare niskopodnjake), a ne sad pola godine prije nego dolaze gorički autobusi pobacati sve SL 202 samo zato jer mogu... ::|

Btw., da i šalju sad samo MAN-ove iz '99, svih 20 komada nikako nema potrebe ići u VG, jer VG sa 16 Eurobusa i TAZova i jednim SL 263 ne treba više od 12-15 autobusa.

kekobus

405-ice do 425 će u goricu!
Vidim da ipak dobro zbrajate za razliku od mene.
Dakle Podsused 57, ostalo Dubrava - 17 !!!

mansg313

Moram reći da sam se pomalo razočarao u novih LC-a naime ona nova ploča kao u Regia mu uopče ne stoji po meni bi bilo bolje da je onakva kakva je u LC iz 2007.,Vrata su gora od O530G1 naime jučer na 102 neki "majmun" se stao da ne upotrijebim jedan drugi izraz na 3. vrata i ni vrit ni mimo vozač stisne ona ništa i tako smo stajali 5 minuta dok se uvaženi putnik nije maknuo,motor mi skroz čudno zvuči tako da... :-\ :-\

Ivan

Citat: kekobus  u Ožujak 13, 2009, 11:07:09
405-ice do 425 će u goricu!
Vidim da ipak dobro zbrajate za razliku od mene.
Dakle Podsused 57, ostalo Dubrava - 17 !!!
Znači Podsused će dobiti i 20 novih više, i još zadržati 20 NL 263, ili? ??? Hm...