Globtour - linije(razno)

Autor Tlimfocit, Veljača 27, 2009, 22:19:53

Nadja Savic

Pozdrav !

Da li mi neko molim vas moze reci termine polaska na liniji  Banja Luka-Mostar? I da li ce mozda za vreme trajanja Sajma u Mostaru to nesto biti promjenjeno?

Unaprijed hvala

erobuss

#316
Citat: Nadja Savic  u Ožujak 16, 2011, 18:28:51
Pozdrav !

Da li mi neko molim vas moze reci termine polaska na liniji  Banja Luka-Mostar? I da li ce mozda za vreme trajanja Sajma u Mostaru to nesto biti promjenjeno?

Unaprijed hvala

Linija prometuje svakodnevno u isto vrijeme


Tlimfocit

#317
Linija Split-Wien ima novu tablu: Dubrovnik-Wien. Uskoro više

Tlimfocit

Sinoc iz Vrgorca za Zagreb otisao Sideral sa 53 putnika.

Tlimfocit

#319
Evo još jedna jako lijepa novost:
od 1.6.2011. počinje s radom linija Zagreb-Dubrovnik autocestom A1 na način da će se ići do Vrgorca autoputom, a od Vrgorca preko Ploča "starom" cestom. Linija će imati polazak iz Zagreba u 16:00, a dolazit će u Dubrovnik u 00:30. Iz Dubrovnika svaki dan u 21:00.
U ljetnim mjesecima će to voziti (barem) dva autobusa iz Zagreba, dok će u zimskim voziti jedan do Vrgorca i nastavit prema BiH, a putnici za Dubrovnik će presjesti u drugi autobus. Ili obratno ovisno o broju putnika za pojedini smjer.
Koliko sam razumio ovo je bivša linija od Velebit Toursa i AP Lika s polaskom u 13:30 iz Zagreba kojoj je promijenjeno vrijeme polaska i nositelj pa sada glasi na Panoramabus.

steyr1985

Citat: Tlimfocit  u Travanj 04, 2011, 12:31:41
Evo još jedna jako lijepa novost:
od 1.6.2011. počinje s radom linija Zagreb-Dubrovnik autocestom A1 na način da će se ići do Vrgorca autoputom, a od Vrgorca preko Ploča "starom" cestom. Linija će imati polazak iz Zagreba u 16:00, a dolazit će u Dubrovnik u 00:30. Iz Dubrovnika svaki dan u 21:00.
U ljetnim mjesecima će to voziti (barem) dva autobusa iz Zagreba, dok će u zimskim voziti jedan do Vrgorca i nastavit prema BiH, a putnici za Dubrovnik će presjesti u drugi autobus. Ili obratno ovisno o broju putnika za pojedini smjer.
Koliko sam razumio ovo je bivša linija od Velebit Toursa i AP Lika s polaskom u 13:30 iz Zagreba kojoj je promijenjeno vrijeme polaska i nositelj pa sada glasi na Panoramabus.
To je bila linija od Velebit Toursa i Francuzevića.  Točno sa polaskom iz ZG u 13.30 sati i iz Dubrovnika  mislim oko 15.00 sati .  Lani je otvorena i bila je totalni promašaj e sada neznam kako će to Panorama napravit iz ZG polazak  da napuni dva autobusa.  Također mi nije jasno kakav je polazak iz Dubrovnika u 21.00 sati kada je to ( jednini regularno registrirani polazak ) Croatia bus-a jedino ako im nije i CB prodala liniju.

Tlimfocit

Da, znam i ja da je u to vrijeme polazak od CBa, ali recimo iz Splita Imocani i Makarani imaju polazak u ponoc za Zagreb samo idu drugim rutama pa je tako valjda moguce da CB ide preko Splita a Panorama direkt na autoput.. Sto se tice broja autobusa htio sam reci da ce jedan od njih ici do Vrgorca a drugi do Dubrovnika. I ja sam cuo da je to bila neisplativa linija iako neznam kako. Kupi od Dubrovnika do Ploca i ide autoputom za Zagreb. Mozda su prebrzo odustali? Cijena karte?

Tomek

Francuzević je neko vrijeme bio najjeftiniji na toj liniji i najbrži, išao mi je prijatelj prošle godine, ali na kraju se odlučio za Samoborček.

alen_71

Citat: Tlimfocit  u Travanj 05, 2011, 18:05:00
Da, znam i ja da je u to vrijeme polazak od CBa, ali recimo iz Splita Imocani i Makarani imaju polazak u ponoc za Zagreb samo idu drugim rutama pa je tako valjda moguce da CB ide preko Splita a Panorama direkt na autoput.. Sto se tice broja autobusa htio sam reci da ce jedan od njih ici do Vrgorca a drugi do Dubrovnika. I ja sam cuo da je to bila neisplativa linija iako neznam kako. Kupi od Dubrovnika do Ploca i ide autoputom za Zagreb. Mozda su prebrzo odustali? Cijena karte?

Velebit Tours je litos prolazija kroz Vrgorac sa tablom Zagreb-Metković -Dubrovnik... i nebi reka da je ulazija u Ploče.
u 13:00 je polazija iz Zagreba a iz Dubrovnika u 21:30 ....

Tlimfocit

Potpuno si u pravu. Mislio na Metković, napisao Ploče.

MAGR

tako je drage kolege sad je raspored sljedeći polazi iz dubrovnika pa do metkovića pa do ploča i dalje do vrgorca i polazi iz vrgorca u ponoć kad i ona druga linija mostar zagreb auto cestom, prebaci putnike u vrgorcu i jedan bus ide za zg pun.

MAGR

tako će bit iz zagreba polazak  će bit u 16.00 s istim busom za hercegovinu pa do vrgorca i prebacit putnike u vrgorcu u drugi bus za ploče metković dubrovnik. jedan će uvjek bit pun a po potrebi i dva.

ist

Ma, zapravo, riječ je o liniji Dubrovnik-Vrgorac koja će se spajati s onom za Zagreb

MAGR

kolega ist-i preuzeta je koncesija od ministarstav za liniju što  je vratio francuzević u ministarstvo, samo je pomaknuta na polazak u 16.00 iz zagreba.
putnici će za početak krenit s busom za hercegovinu a u vrgorcu presjest u drugi bus koji će polazit iz vrgorca u 22.00 ploče 22.30 metković 23.00 dubrovnik 00.30, već sad dolaze ljudi iz ploča i metkovića u vrgorac za polazak u 00.00 za zg. putnici su izinstirali da se produži dalje za ploče - metković a i onda i do dubrovnika. sada linija vrgorac zagreb je popunjen preko 60%, nek se podigne za 10-20 % bit će pun pogodak.

ist

Naravno da je koncesija preuzeta, govorim da će u stvarnosti novi dio te linije biti onaj od Vrgorca do Dubrovnika