Globtour - linije(razno)

Autor Tlimfocit, Veljača 27, 2009, 22:19:53

mate

Danas na liniji Vinkovci - Wien Siderali 1304AL i 1306AL...

kika3009

poštovani znate li koja je stanica u Linzu gdje autobus skuplja putnike na liniji salzburg-vukovar? Putovala sam u četvrtak i sutra planiram povratak. Naime nije nas ostavio na kolodvoru kao u svakom drugom gradu do linza vec na rubnom industrijskom dijelu gradu. Hvala.
Lijep pozdrav

erobuss

Prije 20 min za Zagreb iz Međugorja otišao 9700/3 pun ko šipak. U Međugorju ušlo 20ak putnika, ostatak je došao iz Mostara i Čitluka. S čim će Ljubušaci i Vrgorčani do Metropole samo Bog zna  :)evil

Tlimfocit

Uz produžetak linije Zagreb-Vrgorac na Zagreb-Dubrovnik, od 1.6. uvode se i 2 nove linije iz Vrgorca za Split kao nadomjestak linija koje je ukinuo Promet Makarska prije nekoliko tjedana.

Tlimfocit

Produžena linija iz Zagreba za Vrograc do Dubrovnika. Otvorena svakodnevna linija iz Slavonije za Švicarsku. Uskoro više

mate

Citat: Tlimfocit  u Lipanj 08, 2011, 11:38:35
Produžena linija iz Zagreba za Vrograc do Dubrovnika. Otvorena svakodnevna linija iz Slavonije za Švicarsku. Uskoro više

Linija iz Slavonije za Svicarsku - Vukovar - Laussane, u kooperaciji s CBV Reisenom i Alsom Eggmann. Polazak svakodnevno u 10.30, izuzev subote, kada bus krece u 14 sati iz Vukovara

steyr1985

Citat: mate  u Lipanj 08, 2011, 15:15:02
Citat: Tlimfocit  u Lipanj 08, 2011, 11:38:35
Produžena linija iz Zagreba za Vrograc do Dubrovnika. Otvorena svakodnevna linija iz Slavonije za Švicarsku. Uskoro više

Linija iz Slavonije za Svicarsku - Vukovar - Laussane, u kooperaciji s CBV Reisenom i Alsom Eggmann. Polazak svakodnevno u 10.30, izuzev subote, kada bus krece u 14 sati iz Vukovara
Pa to je valjda linija od Croatia bus-a

mate

Citat: steyr1985  u Lipanj 09, 2011, 17:33:07
Citat: mate  u Lipanj 08, 2011, 15:15:02
Citat: Tlimfocit  u Lipanj 08, 2011, 11:38:35
Produžena linija iz Zagreba za Vrograc do Dubrovnika. Otvorena svakodnevna linija iz Slavonije za Švicarsku. Uskoro više

Linija iz Slavonije za Svicarsku - Vukovar - Laussane, u kooperaciji s CBV Reisenom i Alsom Eggmann. Polazak svakodnevno u 10.30, izuzev subote, kada bus krece u 14 sati iz Vukovara
Pa to je valjda linija od Croatia bus-a

To je ta linija sto je CB vozio u koop. s CBV Reisenom, ali zbog trenutnog stanja stvari u CBu CBV je raskinuo suradnju s CBom i krenio voziti liniju s gore navedenim prijevoznicima...a sad da li CB samostalno vozi tu liniju, iskreno ne znam ???

Tlimfocit

Na AKZ web stranici pišu oba polaska.

mate

Citat: Tlimfocit  u Lipanj 09, 2011, 18:53:41
Na AKZ web stranici pišu oba polaska.

Onda znaci jos i CB paralelno vozi utorkom i subotom svoj polazak...

MAGR

Od 17.06.2011 kreće linija 21.45 Dubrovnik, 23.20 Metković, 24.00 Vrgorac i zagrebu u 06.00 za početak će bit prijesjedanje u vrgorcu na liniju hercegovina zagreb.

steyr1985

Citat: mate  u Lipanj 09, 2011, 18:26:03
Citat: steyr1985  u Lipanj 09, 2011, 17:33:07
Citat: mate  u Lipanj 08, 2011, 15:15:02
Citat: Tlimfocit  u Lipanj 08, 2011, 11:38:35
Produžena linija iz Zagreba za Vrograc do Dubrovnika. Otvorena svakodnevna linija iz Slavonije za Švicarsku. Uskoro više

Linija iz Slavonije za Svicarsku - Vukovar - Laussane, u kooperaciji s CBV Reisenom i Alsom Eggmann. Polazak svakodnevno u 10.30, izuzev subote, kada bus krece u 14 sati iz Vukovara
Pa to je valjda linija od Croatia bus-a

To je ta linija sto je CB vozio u koop. s CBV Reisenom, ali zbog trenutnog stanja stvari u CBu CBV je raskinuo suradnju s CBom i krenio voziti liniju s gore navedenim prijevoznicima...a sad da li CB samostalno vozi tu liniju, iskreno ne znam ???
Ne može se tek tako raskinuti linija i pronaći novog koperanta jedino ako nije Globtour tu u smislu podvozara pošto je CB u  nedostatku vozila zbog sezonskih linija.

svicar

Pa i moze, ako isit ni  je u stanju odrzavati liniju zasto nebi izgubio, mogu se onda i ja koji nemam vozila javiti za neku liniju

Tlimfocit

Jučer iz Dortmunda Mota 101 došla u BiH ispunjena gotovo do popsljednjeg mjesta. Jutros natrag za Frankfurt. :)

steyr1985

Citat: svicar  u Lipanj 12, 2011, 02:48:57
Pa i moze, ako isit ni  je u stanju odrzavati liniju zasto nebi izgubio, mogu se onda i ja koji nemam vozila javiti za neku liniju
Može nisam rekao ali ako je to dobra linija zašto ne bi onda CVB sam održavao liniju jer na papiru svakako ima koperanta.