Globtour - linije(razno)

Autor Tlimfocit, Veljača 27, 2009, 22:19:53

Tlimfocit

Jednom kad se budeš iti malo ozbiljnije uveo u autobusni promet ili kad se za promjenu provozaš autobusom onda ćeš naučiti razliku između kombija i minibusa.
Isto tako ćeš vjerujem i naučiti da pitanje završava upitnikom. Ali čisto sumnjam da ćeš o komunikaciji išta naučiti.
Isključujem se iz daljnjeg prepucavanja, jer ono s tobom nikad ama baš ništa korisno ni produktivno nije donijelo.

ist

O tome kada sam se vozio busevima glupo mi mi je pričati s tobom  ;) A o pismenosti čak i uzaludno  ;)
Prepucavanja nije ni bilo, ti si ga već ranije pokušao započeti jednim nepotrebnim postom. Valjda promjena vremena. Pa-pa

Tlimfocit

Iz Zagreba puna nova Mota preko Bosne za Hercegovinu, a autoputom A1 2 Siderala također puni. Naravno, govorimo o polascima jučer

Tlimfocit

Iz Metkovića u 18:50 (10 minuta prije predviđenog) za BiH i Slavoniju Volvo troosovinac na HR tablama sa nekin 30-35 putnika.

ist

Iz Splita u 17 za Beč standardni sideral s Blagussovim logom (ne znam zašto nisu pomjerili polazak za sutra), a u 17.20 za Mostar je išao volvo 9700 610-J-853... Japance je danas po Splita vozio troosovinski barbi maestro

Tlimfocit

Za Mostar u 17:15 danas ide 661 411. 

Tlimfocit

Iz BiH za Frankfurt prošli tjedan otišla nova Mota sa 22 putnika, a vratila se jučer sa 44.

busfan

Citat: Tlimfocit  u Studeni 14, 2010, 20:48:39
Iz BiH za Frankfurt prošli tjedan otišla nova Mota sa 22 putnika, a vratila se jučer sa 44.

Koji dani?  ;)

Tlimfocit

Ups oprosti zaboravih napisati. Otišla u srijedu, a vratila se jučer (dakle polazak od gore u petak).

busfan

Citat: Tlimfocit  u Studeni 14, 2010, 22:46:18
Ups oprosti zaboravih napisati. Otišla u srijedu, a vratila se jučer (dakle polazak od gore u petak).

Hvala na info, solidno imaju putnika sa obzirom da je van sezone.

Tlimfocit

Citat: busfan  u Studeni 14, 2010, 22:56:30
Citat: Tlimfocit  u Studeni 14, 2010, 22:46:18
Ups oprosti zaboravih napisati. Otišla u srijedu, a vratila se jučer (dakle polazak od gore u petak).

Hvala na info, solidno imaju putnika sa obzirom da je van sezone.

Cijene su (barem po meni) prihvatljive, a i kupi se cijela BiH.

ist

Na lokalu u Vrgorcu jučer tri barbija. Linije su Vrgorac-Stilja, Vrgorac-Dusina, Vrgorac-Duge Njive-Rašćane

mate

Danas na liniji Međugorje - Wien Sideral 661-T-415, solidno popunjen, viđen oko 15.45 na GP Sl.Brod

Tlimfocit

Mala promjena na liniji za Skandinaviju: autobus ne ide više brodom Rostock-Trelleborg već preko trajekta iz Njemačke u Dansku s ulascima u Kopenhagen (D) i Malmo (SWE)

Tlimfocit

Linija iz Hercegovine za Beč već nekoliko tjedana ulazi i u Maribor s mogućim smjerovima Hercegovina-Maribor i Maribor-Wien i obratno. Slična situacija kao s polascima iz Ljubljane za Skandinaviju.
Inače ta linija kupi i Metković (RH) pa sve u svemu spaja 3 države s Austrijom.