Malo humora

Autor prljavibluzer, Travanj 19, 2008, 21:28:14

NP-549

Za vrijeme utakmice Lige Prvaka


jure

Volio bih da umrem mirno tonući u san, kao moj djeda.
A ne vrišteći u panici kao putnici u njegovom autobusu!


Berlingo

#227
Evo par djecjih iz Novog lista od ponedjeljka.

Ide klinac ulicom i opazi na stablu staricu.
-Sto je bako, Red Bull?
-Nije djete nego pitt bull!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kako se zove roda na zici od struje?
Elektroda!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uciteljica htjela djeci pokazati kako su svi jednaki i kaze svom razredu na satu neka ustane onaj tko sebe smatra glupim. Svi sjede, tisina. A ona sva sretna. No nakon par minuta digne se Perica.
-Pobogu Perice, pa nisi valjda glup?
-Nisam uciteljice, ali mi bilo zao sto vi jedina stojite!

Berlingo

Cuo sam da su danas dvije plavuse cekale autobus na Mlaki. Jedna trojku, jedna dvojku. I naidje prvi 32. I jedna je izjavila kako je to super, sad ce se voziti zajedno.

NP-549


Berlingo

#230
Krenuo Mujo kamionom preko granice i poveo sa sobom slona. U svako mu je uho stavio po krišku kruha.

Stiže do carinika i carinik ga upita ima li nešto za prijaviti. Mujo odgovori da nema ništa. Otvori carinik kamion i ugleda slona.

- Čekaj malo, rekao si da nemaš ništa za prijaviti, a voziš slona u kamionu? - začuđeno će carinik.

- Nije tebe briga što ja stavljam u sendvič za užinu - odgovori Mujo.

NP-549


NP-549


Berlingo

A jesi kad sa skuterom prestigao takvu pilu? A ja da! Proslo ljeto. Majstor spusta TAM-ica punog drva s Trampovog brega. Naravno da je napravio kolonu. Ali sam ga ipak prestigao! ;D

Berlingo


221


Berlingo

#236
Vjerovatno ce za ovo sljediti kritika, ali ova je macka pronadjena u smecu i spasen joj je zivot od osobe koja je drzi u ruci! Prije 20 dana nije ni progledala. Sad vec dobro vidi i jako je dobro. Zasto to izvodi, ja nebi htio. Bila je kod veterinara, ima i uredne papire.

Ima komentara sa strane. Bivsi Trolejovac koji je nekad vozio 465, jedan covjek koji radi u MAN-u na Cerniku, par njih koji rade u Klani...
Vidjao sam pse koji piju pivu, moja Dona ju ne moze smisliti, ali macku stvarno nikad!

NP-549

Gostuje Mujo na TV-u:

- dakle, vi ste Mujo pjesnik, je tako ?
- da, ja sam pjesnik
- amater ?
- a mater nije, ona je domaćica.  Oko vrta i tako to.....

jure

Pred vratima Raja čekaju svećenik i vozač. Kada se pojavi sv. Petar pusti u Raj samo vozača.
Svećenik:  – Ali gospodine sv. Petre, ja sam sveti čovjek. Kako ste pustili njega, a ne mene!?
Sv. Petar:  – Gledaj, dok si ti za života držao mise svi su spavali, a dok je ovaj vozio svi su se uvijek molili.

Berlingo

Sutra, dakle u nedjelju smak svijeta, u 18.05. Vise odmah iza toga, u dnevniku u 19.00!