Čazmatrans – novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:50:47

tramvajac 92

Jučer je u regionalnom dnevniku bio čazmatrans tj. centralna garaža i u kadru je bio jedan midi, mislim ISUZU sa slavijatrans natpisom na boku..

Pozega

Danas na A3 pretekao novitet, plavi Tourliner ZG rega s malim natpisom Čazmatrans na vratima

sibencan

Citat: Pozega  u Rujan 06, 2014, 16:06:02
Danas na A3 pretekao novitet, plavi Tourliner ZG rega s malim natpisom Čazmatrans na vratima
ex. Croatia/Sajko ?
1997 - 2017

petrinjausrcu

Ne znam kako je u ostalim jedinicama ali koliko sam vidio P.J Petrinja počela je zaduživati mala mobilna računala umjesto onih starinskih mašina.

lovac27

gbr. 186 već tjedan dana na relaciji topusko zagreb, jer taj bus sad za stalno u pj petrinja?

mate

Vrlo vjerojatno da je on sad tu, dosta rosada se desilo u zadnje vrijeme, primjerice tako je Gbr.300 otisao iz RJ Zagreb u RJ Zupanju, Gbr.499 iz RJ D.Selo u RJ Koprivnicu, a stigla je jos jedna prinova, koja ce u RJ Dugo Selo, a to je troosovinski MB Integro (ex. Darojkovic).

tramvajac 92

#411
186 ima i nove tablice: DA 102-DL

mate

Citat: mate  u Travanj 06, 2014, 21:19:58


I ova Setra je sluzbeno dobila svoj garazni broj, samo nije istaknut nigdje na vidljivom mjestu - 626 ;)

Konj


petrinjausrcu


hochdecker

Prinova narančasta 415GTHD gbr 773

Sonja


hochdecker

Prinova IRIZAR iz Autotransport KA

Majstor

Dolaze 2 setre 4
A Vukovarci ocekuju Katnjaka
Samo mi sudite pošteno !

Marek

Zbog silne kiše ovih dana, 579 je danas malo zagreznula. Mimoilazila se sa šleperom i zapela u blatu.