Promet Makarska – fotografije

Autor maky, Studeni 21, 2007, 11:52:47

Tomek

MAN od Autoherca, ovaj najduži troosovinac je 2005. godište. Inače takav Lion's Coach se i dan danas proizvodi uz mali redizajn.
Ali zastrašujuće je kad znamo da je Starliner kao takv predstavljen čini mi se 1996., a dan danas hrpa novih autobusa pa i zapadnih marki izgleda tri puta starije od njega..

elvis

Danas sam nakratko posjetio remontni zavod Hercegovina-auto u Mostaru,u jednoj hali nasao sam Setru kojoj je sredjena limarija i jos par sitnica enterijera,tako da sad izgleda besprijekorno,rekose mi da je bila malo udarena i da je neko vrijeme lezala u garazi,ali da su je ipak odlucili obnoviti...prema onom sto sam vidio za par dana mogla bi biti u Makarskoj





Zao mi je sto slike nisu bolje,ali zbog nedostatka prostora i svjetlosti to je najbolje sto sam mogao izvuci

erobuss

Pantiću, ovaj Elvise svaka ti dala  ;D  :D

elvis

Citat: erobuss  u Lipanj 23, 2010, 22:13:32
Pantiću, ovaj Elvise svaka ti dala  ;D  :D

Ipak je Šojić idol,hehe,a ovo bih valjda trebao shvatiti kao kompliment,al mi je bilo krivo sto je nisam mogao bolje i detaljnije poslikati :(

erobuss

Ma super  ;)  Makarska vodi računa o skoro punoljetnom voznom parku.  :)evil

manoplan

#215
Citat: elvis  u Lipanj 23, 2010, 22:00:21
Danas sam nakratko posjetio remontni zavod Hercegovina-auto u Mostaru,u jednoj hali nasao sam Setru kojoj je sredjena limarija i jos par sitnica enterijera,tako da sad izgleda besprijekorno,rekose mi da je bila malo udarena i da je neko vrijeme lezala u garazi,ali da su je ipak odlucili obnoviti...prema onom sto sam vidio za par dana mogla bi biti u Makarskoj
http://i791.photobucket.com/albums/yy194/elvis_konjic/Fotografija394.jpg

Ovo bi trebala biti S 213 H (MA-910-U). Mislim da je to ex. Jadrantrans Vrgorac...
Nego, nije mi jasno što je ovo u kadru na vratima? Vuvuzela ?  ;D

elvis

Ma to je samo djelic ogromne masine pored koje sam stao da uslikam Setru,ne znam cemu sluzi ta masina kao ni taj dio koji nisam mogao izbjeci da uslikam autobus :(

tomo


mate


Tomek

Oba King Longa koji su stigli u 5. mjesecu su još uvijek u Promet Makarska, jučer oba viđena u Zagrebu jedan kraj drugog -- Ma-242-BH i Ma-699-BF.
Ovaj drugi je malo duže ostao u Zg


erobuss

Citat: Tomek  u Srpanj 01, 2010, 12:23:37
Oba King Longa koji su stigli u 5. mjesecu su još uvijek u Promet Makarska

Nisu ih kupili za sebe?

Tomek

Bilo je pisano po forumu da je jedan završio negdje u Istri, ali to očito nije točno ;)

elvis

#222
Euroliner jucer na AS Sarajevo,a isti je prosao i danas prema Sarajevu,dok sam sinoc oko 03:00 vidio jednu 215 HD na ulazu u Sarajevo


mate


mate

Jucer u Splitu, autor: tomo