Irisbus Citelis CNG

Autor kekobus, Ožujak 12, 2009, 14:03:33

Ivan

Citat: tramvajac 92  u Listopad 10, 2009, 20:29:46
I tablom koja je dijelom improvizirana papirom (radi se o solo Citlesu)
OK, vidim da neki stalno krivo pišu makar je na ovom forumu riječ pravilno napisana stotine puta, pa moram više naglasiti da se bus ne zove Citles nego CITELIS, ili, da bude još malo jasnije, Francuzi to pišu sa oštrim naglaskom Citélis (jer oni u pravilu "pojedu" e koje nije naglašeno).


421

Citat: Shole  u Listopad 06, 2009, 21:17:44
Žali bože love za leasing za 3 kruga


Jesu tri , ali su zato EKOLOŠKI!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Shole

Nekako mi logičnije da 3 kruga napravi neki bus koji ide na mazut, a 23 onaj koji ide na plin.

Berlingo

Danas mi kolega iz firme s Jumperom bio na Jankomiru.Tamo jos stoje ona 4 sta sam slikao.Ili to nisu ti?

sokre

Pitanje za vozače - osjete li se plinski spremnici na krovu u vožnji?

Max-d

Citat: sokre  u Listopad 14, 2009, 18:37:20
Pitanje za vozače - osjete li se plinski spremnici na krovu u vožnji?


Kak mislis jel se osjete,po tezini ili?

sokre

Da, po težini.

Točnije, pitanje bi bilo kako se ponaša vozilo sa spremnicima goriva (dodatnim teretom) smještenim na krovu.

Ljulja li se više, da li se u zavoju neobično ponaša i sl.

Shole

Čovjek pita kakva mu je stabilnost s obzirom na to da je težište postavljeno više nego kod klasičnih autobusa

Max-d

#458
Iskreno koliko iznosi dodatni teret na krovu tj.puni spremnici plina ne znam,a to kaj su smjesteni na krovu ne utjece na stabilnost vozila barem koliko sam ja primjetio,bus se ne ljulja(dok je bio i  ful natankan ili samo do pola) i dobro drzi cestu,barem za sad dok su novi.

buSHunter795


Primjetite ili pročitajte što fali. Tek je došo  ::| :(
naš priatel Ivek ;D

STIB

Citat: buSHunter795  u Listopad 22, 2009, 14:06:53Primjetite ili pročitajte što fali. Tek je došo 
Fali "O"   ;)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Shole

interesantno mi je kod IVECA da skoro pa nijedan Daily nema na znaku svih 10 slova.  O kakvoj god varijanti se radi  (kombi, hladnjača, furgon....)  bilo naprijed, bilo zadi, uvijek fali neko slovo na znaku

conecto

Da, a ovaj 764 je tek stigao. Navodno će poslati slovo "O" iz Italije i ugraditi ga na prvom servisu dok je još pod garancijom. Južnjački temperament, šta se može!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

STIB

Danas se 687 jedva popeo uz Lašćinsku, a i na ravnom dijelu je motor ispuštao prilično čudne zvukove (kao da jedan cilindar ne radi).
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

conecto

Stigli svi Citelisi što je sad jasno kad su danas na sve stavljeni garažni brojevi pa se pojavio i 780. Svi su također tanakani popodne, pa bi mogli već sutra u promet (pojačani promet za groblja) iako još nemaju validatore karata (za Atrone nisam vidio, ali displeji su na svima prazni).
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...